Často Kladené Otázky

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Napíšte nám!

O produktoch

Ako to funguje?

Bloom Hair vyživuje tvoje vlasy a pokožku hlavy dokonalou kombináciou ingrediencií, navrhnutých špeciálne na zlepšenie kvality a zdravia vlasov, a podpory ich prirodzeného rastu. Vyvážená kombinácia vitamínov, minerálov, aminokyselín a ďalších špecializovaných účinných látok robí Bloom Hair tak účinným, že dodá tvojim vlasom zdravie, silu a krásu.

Ako sa Bloom Hair užíva?

Odporúčané dávkovanie sú 2 kapsule denne, najlepšie hneď ráno, po raňajkách. Ak náhodou zabudnete, alebo nemôžete Bloom Hair užiť ráno, dve kapsule si môžete dať aj kedykoľvek počas dňa. Dodržujte a neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Bude mať Bloom Hair vplyv na rast vlasov (ochlpenia) aj na iných častiach tela?

Nie, nebude. Vitamíny, minerály a aktívne ingrediencie obsiahnuté v našom produkte podporujú rast vlasov iba na pokožke hlavy. Bloom Hair neobsahuje žiadne hormóny, preto tiež nepodporuje rast ochlpenia.

Spôsobuje užívanie Bloom Hair vedľajšie účinky?

Užívanie nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky. Bloom Hair bol schválený testami NPD, ktoré potvrdzujú jeho bezpečnosť užívania.

Aké alergény obsahuje Bloom Hair?

Jediné alergény, ktoré Bloom Hair obsahuje sú ryby a sója. Bloom Hair neobsahuje lepok, laktózu ani orechy.

Čo sa stane ak prestanem užívať Bloom Hair?

Pri prerušení užívania Bloom Hair sa nedostavia žiadne vedľajšie účinky, iba už viac nebudete ďalej poskytovať svojim vlasom výživu obsiahnutú v Bloom Hair vitamínoch.

Môžem užívať Bloom Hair v tehotenstve/ pri dojčení/ pod lekárskym dohľadom/ vek?

Užívanie vitamínov sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám. Produkt sa neodporúča užívať osobám mladším ako 12 rokov. Ak ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte užívanie Bloom Hair so svojím lekárom. Neváhajte nás kontaktovať, radi vám poskytneme podrobné informácie o zložení pre konzultáciu :)

Aký je rozdiel medzi Bloom Hairom a ostatnými vitamínmi na rast vlasov?

Bloom Hair je jedinečný najmä svojim obsahom zloženia. Vieme, že naši zákazníci si zaslúžia len to najlepšie, a práve preto sme nešetrili na kvalite našich ingrediencií a obsahu zloženia Bloom Hair. Použili sme vyváženú kombináciu vitamínov, minerálov, v kombinácii s extraktom kokosovej vody, extraktom lístkov žihľavy a Matcha zeleného čaju, ktoré sú navyše doplnené ideálnym pomerom aminokyselín InstAA®. Spoločne dodávajú tvojim vlasom tie najpotrebnejšie živiny pre ich zdravie, silu, rast a krásu. Na rozdiel od mnohých iných produktov na rast vlasov je Bloom Hair obohatený o extrakty z kokosovej vody CocoMineral®, ktoré obsahujú L-arginín, posilňujúci tvoje vlasy, a extrakt zo žihľavy, zložky, vďaka ktorej sú vlasy silné, lesklé a menej náchylné na vypadávanie. Zelený čaj Matcha sme pridali ako antioxidant, aby sme ochránili vlasové bunky pred poškodením. V neposlednom rade Bloom Hair obsahuje Biotín, kyselinu Hyalurónovú, MSM, Morský kolagén, kyselinu Listovú, Selén, Vápnik, kyselinu Pantoténovú, Oxid kremičitý a nádych lásky!

Je Bloom Hair testovaný na zvieratách?

Bloom Hair nie je testovaný na zvieratách. Zvieratá milujeme a nechceme aby trpeli.

Môžu Bloom Hair užívať tiež muži?

Samozrejme! Bloom Hair je určený aj pre mužov. Vyživuje mužskú pokožku hlavy a vlasy, zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov a "predčasnému šediveniu".

Doprava

Do you deliver worldwide?

Yes, we do! We ship from the US (via USPS) and UK (via Royal Mail) almost everywhere around the world.

Ako dlho bude trvať, kým príde môj balík?

Tovar odosielame prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS Parcel Service aby sme zabezpečili pre našich zákazníkov čo najvyšší komfort. Objednávky vytvorené do 12:00 hod sú zvyčajne doručené do 24 hod (doručenie je počas pracovných dní).

Platba

Akými spôsobmi môžem uskutočniť platbu?

Ponúkame dva spôsoby platby. Jedna možnosť je zaplatiť balíček pri preberaní priamo kuriérovi na dobierku. Alebo vopred prostredníctvom vášho PayPal účtu.

Vrátenie

Môžem produkt vrátiť?

Garancia vrátenia peňazí sa vzťahuje iba na neotvorené produkty s neporušeným bezpečnostným uzáverom a do 30 dní od doručenia objednávky. Ak chcete produkt vrátiť, kontaktujte nás tu , kde vám dáme ďalšie pokyny.

pattern
EUR