Pri nákupe nad 50,00€ doprava ZADARMO! (Zásielkovňa)

Vlasy sú korunou krásy a sebavedomia každej ženy. Preto je naším cieľom a snom pomôcť ku krásnym vlasom každej z vás. Práve pre vás sme vytvorili Bloom Hair, produkt s veľmi bohatým obsahom kvalitných ingrediencií. Spolu s nádychom lásky tvoria všetko to, čo tvoje vlasy potrebujú pre svoj rast, silu a krásu. Nie je čas na ani jeden deň so zlými vlasmi!

Bloom Hair

„Krásne vlasy
bez kompromisov.”

pattern

Vďaka vitamínom Bloom Hair budú tvoje vlasy vyzerať zdravo a úžasne. Ak sa vďaka nám budú ženy cítiť krajšie, sexi a sebavedomejšie, svoj cieľ sme splnili!

O nás

Náš príbeh

Tak ako sa striedajú ročné obdobia, tak isto sa strieda aj stav našich vlasov. Niekedy sa na seba pozriete a poviete si: „Waaau aké mám dnes super vlasy!“ Potom príde zmena a tvoje vlasy zrazu nevyzerajú, ako by ste si predstavovali. A presne preto, keď nastane takýto deň a vy si poviete, musím pre svoje vlasy niečo urobiť, aby boli opäť zdravé a krásne sme pre vás vyrobili Bloom Hair. Obsahuje všetko potrebné na to, aby vám pomohol vlasy opäť uzdraviť a skrášliť nech sa deje v našom živote akákoľvek zmena. Naším cieľom pri tvorení Bloom Hair bolo, aby sa každá žena cítila krásna, sexi a sebavedomá s ozajstnou korunou krásy.

pattern
pattern

sleduj & zdieľaj

#bloomhair sleduj nás na instagrame