Pri nákupe nad 50,00€ doprava ZADARMO! (Zásielkovňa)

Získaj u nás svoj #dreamjob

Projektový manažér/manažérka

1600 € - 2200 € • PIEŠŤANY • TPP alebo ŽIVNOSŤ

Hľadáme profi a zodpovednú osobu, ktorá bude patriť do tímu kľúčových operatívcov spoločnosti. Ako pravá ruka nášho CEO budeš teamlíder/ka, office manager/ka a problem solver/ka v jednej osobe.

Zobraziť viacej

Produktový manažér/manažérka

1100 € - 1500 € • PIEŠŤANY • TPP alebo ŽIVNOSŤ

Hľadáme profi a zodpovednú osobu, ktorá bude neustále zlepšovať a testovať naše produktové vlajkové lode, ako aj pomáhať so zavádzaním nových produktov.

Zobraziť viacej

Marketingový manažér/manažérka

1100 € - 1500 € • PIEŠŤANY • TPP alebo ŽIVNOSŤ

Hľadáme profi a zodpovednú osobu, ktorá bude udržiavať a rozvíjať vzťah s našimi influencermi, kreatívne premýšľať o marketingovými kampaniach a dozerať na ich realizáciu.

Zobraziť viacej

Získaj u nás svoj #dreamjob!

Pošli nám svoj životopis na kariera@bloomhair.sk a do predmetu uveď názov pozície, o ktorú máš záujem.


Odoslaním e-mailu s osobnými údajmi (napr. životopis, motivačný list a iné) na e-mail kariera@bloomhair.sk dobrovoľne súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov spoločnosťou Bloom Cosmetics s.r.o. v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov. Pri spracúvaní osobných údajov nedôjde k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 2 rokov odo dňa jeho udelenia.

pattern